1) Maksipan Pano
2) Maksipan Ayarlı Pano
3) Maksipan Köşe Pano
4) Maksipan Köşe Ayarlı Pano
5) Maksipan Söküm Adaptörü
6) Maksipan Denge Kuşağı
7) Maksipan Döküm Pano Kilidi
8) Maksipan Çalışma Konsolu-Pimi
9) Maksipan Çok Amaçlı Pano Kilidi
10) Maksipan Köşebent
11) Maksipan Döküm Payanda Başlığı-Pimi
12) Payanda
13) Payanda Tabanı
14) Maksipan Ayar Elemanı
15) Maksipan Alın Gergi Elemanı

 

 

maksipan-santiye

Avantajları

Maksipan Kalıp Sistemi; plywood ya da çelik yüzeyli olabilen, kenarları TAMER GRUP bünyesindeki METAL-S BORU PROFİL Fabrikasında özel olarak üretilen kanallı profil ile çerçevelenmiş modüler bir kalıp sistemidir. Maksipan panolarıyla çeliğin dayanıklılığından ve plywoodun üstün avantajlarından yararlanabileceksiniz.

Profil çerçeveli plywood yüzeyli panolar ve bağlantı parçalarından oluşur. Panolar enine ve boyuna kullanılabilir ve döküm pano kilidi ile kolayca birleştirilir. Pratiktir ve uzun ömürlü olduğundan ekonomik bir sistemdir. Geniş yüzeyli Maksipan panoları vinçle taşınır, Böylece kalıp sirkülasyonu hızlı, kalıp işçiliği daha azdır. Maksipan Panoları her türlü projenizde kullanıp tekrar kullanmak üzere kolayca depolayabilirsiniz.

Maksipan kalıp sistemini ayarlı pano kilidi ile her türlü projenize kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Ayarlı pano kilidi ile panolarınızın arasına yerleştireceğiniz ahşap elemanın panolarla bağlantısını yapacak, var olan panolarla farklı ölçü varyasyonları elde edeceksiniz. Bu özellik şantiyeniz için hem pratik, hem de ekonomik bir çözüm olacaktır.

Maksipan panoların üstü-altı-sağ-sol yanı yoktur. Projenizin gerektirdiği ölçülere göre ilave özel aksesuar gerekmeksizin mevcut pano kilitleriyle panoları enine ya da boyuna kullanabilirsiniz. Böylece aynı panolarla sayısız bağlantı kombinasyonu yapılabilir.

Kurulumu-sökümü kolay ve her türlü projeye kolayca adapte edilebilen Maksipan kalıp sistemi ile vinçle kaldırılan büyük yüzeyli kalıplar elde edebilirsiniz.