Farklı dairesel perdelerin dökümünde kullanılan ayarlı perde kalıbı sistemidir. Dairesel perdenin çapı değiştiğinde ayar milleri sayesinde kalıp değişen perde çapına uygun hale gelir. Çapı değişen perdenin uzunluğu da değişebilir, panolar arasına koyulacak ahşap malzemelerle Fleksiwork Kalıp Sistemi hızlı ve pratik çözümler sunar. Hem malzemeden hem de işçilikten tasarruf etmenizi sağlar.

Kalıp; Fleksiwork Kuşak, Fleksiwork Kenar Profili, Ayar Milleri, Ahşap Kiriş, Plywood ve bağlantı aksesuarlarından oluşur.

 

 

fleksiwork-santiye 

Fleksiwork Kalıp Sistemi

Kalıp modüllerini projenizde bulunan perde çapına uygun olarak kesilen özel mastar sacla kolayca şakülüne getirebilirsiniz.

Ayar milleri sayesinde kalıp istenilen çapa ayarlanabilir. Milin uzunluğu elverdiğince kalıp sayısız çapta perde için uygun hale gelir.

Kenar profilleri arasına konabilecek ahşap eleman ile panolar karşılıklı konabilir ve her defasında ilave tij delikleri gerekmez ve perde yüzey kalitesi artar. Ayrıca kenar profilleri kilit sistemi sayesinde kalıbın kenar deliklerini karşılamama gibi sorunlar ortadan kalkmış olur.

Tercih halinde plywood yüzeyli ahşap kiriş takviyeli Fleksiwork Kalıp yerine; sac yüzeyli özel büküm omega takviyeli Fleksiwork Kalıp da imal edilebilir.

Fleksiwork Kalıp Sistemi Aksesuarları

fleksiwork-kusak-kenar-profilifleksiwork-kenar-ayar-mili